Hakkımızda

Bu site sigorta sektörü ve sigortacılıkla ilgili pek çok bilgiyi bir araya getirerek güncel yaşamdaki risklerin daha iyi anlaşılabilmesi amacıyla bilgi için hazırlanmıştır.
      Günümüzde sigortalılar kendi önemlerinin farkına varmış ve satın aldıkları her türlü ürün ve hizmetle ilgili sorgulama yapmaya başlamışlardır. Örneğin; artık herkes kasko sigortası yaptırırken dikkat edilmesi gereken özellikleri biliyor. Bu durum bizim için son derece memnuniyet vericidir. Çünkü böyle bir rekabet ortamında “iyi olan” öne çıkacaktır.
      Artık tüm sigorta şirketlerinin ürünleri birbirlerine çok benzer bir duruma gelmiştir.. Elbette küçük farklılıklar vardır. Ancak bu küçük farklılıklar hizmet anlayışı ile birleşince önemli ayrıcalıklar ortaya çıkmaktadır. “Mükemmellik detaylarda gizlidir” Ürün bazındaki farklılıklarımızı hizmet kalitemizle birleştirerek ortaya çıkardığımız çok özel avantajları sitemiz kanalıyla size sunmak istedik.       

      Sitemizde, hem sigorta sektörü hem de FALEZ Sigorta ‘da yeni uygulamalar ve önemli gelişmelerden sizi haberdar edeceğiz. Her yeni ürün, haber ve gelişmeleri anında sitemizde bulabileceksiniz. İstendiği takdirde her site güncellemede sizi bilgilendirebiliriz Sitemizi broşür veya poliçe kitapçılarından kopyalanan bilgilerle doldurmak istemedik. Bunun yerine günlük yaşantınızda gerçekten ihtiyaç duyacağınız bilgileri ön plana çıkarmaya çalıştık.
      Eğitimli ve çalışkan kadrosu ile, sektörün lider sigorta acentesi ve danışmanı olan FALEZ Sigorta, sigortanın tüm branşlarında faaliyet gösteren ve danışmanlık yapan yapısının yanında , profesyonel kadrosu , araştırmacı ve danışman ekibi ile sektörde ilklere imza atan, yeni teknolojiye ve gelişmelere açık bir sigorta aracı kuruluşu olarak gelmiştir. Sigorta genel ve özel şartlarını, sigorta hukuku konularını uzman personel kadrosuyla çözümleyen, hasarda uzman personellerı ile çözüm saglayan acentemiz, ekip ruhu ile çalışmayı ve her zaman müşterilerini ön planda tutarak haklarını ve menfaatlerini korumayı meslek ve ahlak kurallarından ödün vermeden hak ve eşitlik kurallarını profesyonelce ygulamayı ilke edınmıstır.  

       Hedefimiz; güvenilir, çağdaş ve yenilikçi bir anlayış ile 21. yüzyıl sigortacılığı yapmaktır. Hizmet prensibimiz ise; sigorta programını oluşturmadan önce ilgili kişi veya kurumun risklerini analiz ederek minimize etmek ve en önemli beklenti olan kaliteli hizmeti sürekli kılmaktır.
      Bu anlayış ile, sigortacılığın poliçe kağıtlarından pratiğe döndüğü an olan hasar durumunda, meydana gelen zararı tam ve eksiksiz olarak hızla karşılamak üzere yanınızdayız.Poliçe bizim için imza altına alınmış sözümüzdür.

Değerlerimiz

  • Satış öncesi ve satış sonrası hizmette her zaman müşterilerimizin yanında olmak
  • Daima ulaşılabilir olmak
  • Yenilikçi ve bu alanda öncü olmak
  • Teknolojisi ile güven sağlamak
  • Müşteri ve en önemlisi çalışanlarına eğitim ile destek olmak